Výrobcovia / značky

O nás

Úvod O nás

Ak hľadáte topánky, predovšetkým v podrozmerných číslach, ste na správnom mieste. Na našej stránke nájdete DÁMSKU trendy obuv začínajúcu od čísla 31 (lodičky v ponuke už od čísla 26).

 

Do ponuky sme zaradili aj PÁNSKU podrozmernú koženú obuv (37 - 41), ktorú nájdete v kategórii PRE PÁNOV. 

  

Na svoje si prídu aj detičky: v kategórii PRE DETI nájdete papuče a lodičky na nízkom podpätku vhodné na prvé tanečné kroky (od čísla 26).

 

V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť väčšinu modelov (od výrobcu Andrés Machado) aj v nadrozmerných veľkostiach. Pre dámy je to veľkosť 42 - 46, pre pánov 46 - 51. Neváhajte a opýtajte sa nás.

 

V ponuke nájdete topánky značiek: Andrés Machado, KENTUCKY´S WESTERN, KW, NIKE, new balance a WEISS shoes 


Aby sme potešili aj "kabelkové maniačky", zaradili sme do kategórie DOPLNKY kožené kabelky značky Ammyla slovenskej dizajnérky Kamily Gemerskej. 

 

Dôležité upozornenie: Niektoré modely, i napriek rovnakej veľkosti, môžu mať rozdielne rozmery. V riadku s označením Veľkosť v cm sú uvedené dĺžky stielok jednotlivých modelov a veľkostí merané medzi špičkou a pätou (najdlhší rozmer) a to bez ohľadu na tvar a štýl obuvi. Odporúčame zmerať Vašu obuv, v ktorej sa cítite pohodlne alebo obkresliť chodidlo na papier a zmerať najdlhší rozmer medzi špičkou a pätou. Následne si môžete Vami namerané rozmery porovnať s rozmermi uvedenými na našej stránke. I napriek tomu však nemôžeme zaručiť, že Vám obuv bude presne sedieť.


Malé topánky s.r.o.

info@maletopanky.sk                                       Nie sme platcami DPH

Copyright 2015 - 2019 © maletopanky.sk